Fryzury zima

Temat: Platynowa Kolekcja - pytanie o fabułę modów.
Na wstępie chcę się przywitać ponieważ to mój pierwszy post na tym forum, więc, ahoj załogo! Zakupiłem dziś w Empiku Kolekcję Platynową Postal'a i mam pytanie dotyczące zawartości płyty z grą. Po instalacji zauważyłem, że mam na dysku: - Postal Plus (Czyli pierwszą część Postal'a) - Postal 2: Share The Pain (Druga część Postal'a) - Apocalypse Weekend (Dodatek do drugiej części) - A Very Postal Christmas (Modyfikacja stworzona przez fanów) - A weekend in Paradaise (Nie wiem jak zdefiniować. Wybór gry + dodatki) - Eternal Demnation (Modyfikacja stworzona przez fanów) Z trzema ostatnimi nie wiem o co cho W A Very Postal Christmas są jakieś zadania, czy tylko się chodzi i robi sieczkę? W Weekend in Paradaise wybiera się grę i czy chcę grać z kodami i dodatkami, tak? A w Eternal Demnation? Jest ciągła sieczka, lecz nie ma wolnej ręki, idę jakby wyznaczoną drogą przez twórców, czy na późniejszym poziomie to się zmieni?
Źródło: forum.postalsite.info/viewtopic.php?t=2027Temat: [P2]TnInventory nie działa
Eh, obywatelu. Jeśli na niego trafiłeś w naszym downloadzie, to być może zauważyłeś, w jakiej on jest kategorii? Download - Postal 2: Share the Pain - mody single i w jego opisie, tu: http://www.postalsite.inf...id=1&info_id=11 jest na dole napisane: Moda nie możemy użyć w klasycznym Postalu 2. Możemy za to użyć w AWP/AW7, korzystając z kodu 'IWant'... I AW nie jest wymagany, ani...
Źródło: forum.postalsite.info/viewtopic.php?t=1072


Temat: Postal 2: Share the pain.
Postal 2: Share the pain.   Postal 2: Share the pain. Tego torrenta dodał użytkownik: P1B9J7T6, opis torrenta oraz więcej informacji na temat tej pozycji znajduje się pod oryginalnym linkiem trackera: Kod: http://thepiratebay.org/t/4387959 Postal 2: Share the pain. Download torrent: Kod: Postal 2: Share the pain.
Źródło: quas.pl/showthread.php?t=22928